0

Jūsų krepšelis yra tuščias

SpausdintiEl.paštas
Skalbyklė Siemens WM16W468DN

Vieneto kaina (vnt.): 649,00 €
Aprašymas

iSensoric skalbyklė su praktišku iQDrive varikliu ir varioSpeed funkcija efektyviam ir itin greitam skalbimui.

  • iQdrive varikliui suteikiama 10 metų garantija, jis - efektyvus, ilgaamžis ir tylus. Ypatingai išmaniam skalbimui.
  • Su varioSpeed funkcija pasiekite geresnių skalbimo rezultatų per 65 % trumpesnį laiką.
  • A+++ - 30 %: skalbia 30 % efektyviau nei A+++ energijos taupymo klasės skalbyklė.
  • Outdoor/impregnavimo programa švelniai lauko drabužių apsaugai nuo vandens.
  • waterPerfect jutikliais valdoma skalbimo programa optimizuoja vandens sunaudojimą skalbiant, nepaisant skalbinių kiekio.


Svarbios ypatybės

Pirmoji 15 minučių skalbimo programa: „Rapid 15“.


„Rapid 15“ greito skalbimo programa mažiems nelabai purvinų skalbinių kiekiams sutrumpina programos seką pagrindiniame skalbime per skalavimą ir sukimą. Idealiai tinka sportininkams, kuriems tenka sportinę aprangą skalbti vėl ir vėl, nors ji nedaug tesusitepa.

Garantuotas ilgas tarnavimo laikas su „iQdrive“ su 10 metų garantija.


Laikui bėgant įprastiniai varikliai nusidėvi dėl anglies šepečių mechaninės trinties; šepečių neturintis „iQdrive“ variklis iš esmės nesidėvi. „Siemens“ garantuoja ilgalaikę variklio kokybę visose „iQ 800“ ir „iQ 890“ skalbimo mašinose su 10 metų garantija.

„iQdrive“: efektyvus, patvarus ir tylus.


Visada malonus ir tylus, mažiau suvartojantis energijos, bet pasiekiantis tokių pačių rezultatų, trumpi programų laikai su optimaliais rezultatais ar netgi didžiausiais sukimo nustatymais – visa tai jau yra norma, naudojant „iQdrive“ variklį. O šalia visų šių privalumų, jis dar ir beveik nesidėvi.

Didelis ekranas su programos pabaigos atidėjimo funkcija - užtikrina intuityvų valdymą ir suteikia patogią papildomą funkciją


Didelis ekranas suteikia daugiausiai patogumo ir lankstumo skalbiant, parodydamas visą aktualią programos informaciją vos pažvelgus, tokią kaip programos seka, temperatūra, greitis ir suteikdamas naudingų papildomų funkcijų, tokių kaip 24 valandų pabaigos laiko atidėjimas ir daug kitų.

Neseniai žiūrėjote