0

Jūsų krepšelis yra tuščias

SpausdintiEl.paštas
Skalbyklė AEG L7FBE69SA

Vieneto kaina (vnt.): 799,00 €
Aprašymas

Metinės elektros energijos sąnaudos: 152 kWh

Metinės vandens sąnaudos: 10 500 l

Protex™ audinius tausojantis būgnas.

ProSense™ - technologija, parenkanti optimalų skalbimo ciklo laiką atsižvelgiant į įkrovos dydį bei optimalias vandens sąnaudas atsižvelgiant į audinio vandens sugertį (skalbimo ciklas pritaikomas net prie mažų įkrovų: 1-2 Kg).

AutoDos™ - automatinė dozavimo technologija, skirta neperdozuoti skalbimo priemonių ir naudojama tik su skystais skalbikliais.

PlusSteam™ - technologija, kai skalbimo metu purškiami garai, ko pasekoje iki 30% sumažinamos raukšlės audiniuose.

ÖKOInverter™ - ilgamžis variklis be anglinių šepetėlių, kurio dėka užtikrinamos mažos el. sąnaudos bei triukšmingumas, bei iki 25% pasiekiamas greitesnis skalbimas neprarandant kokybės.

SoftPlus™ - technologija, kuri prieš paskutinį skalavimą išskirsto audinius po būgną tolygiai, kad minkštiklis būtų geriau įsisavinamas, o nesikoncentruotų vienoje vietoje.

Silent System™ - skalbyklė turinti specialią izoliavimo sistemą, veikia nepaprastai tyliai.

Direct spray™ - tiesioginis įpurškimas užtikrina, kad sumaišytas vanduo ir skalbiklis tolygiai pasiskirstys po skalbinius, todėl ant drabužių neliks neišskalbtų ar baliklio paliktų dėmių.

WI-FI - galimybė valdyti nuotoliniu būdu.

AEG apps™ - speciali programėlė IOS ir Android operacinėms sistemoms padedati pasirinkti tinkamą skalbimo programą ir patarianti kaip išplauti tam tikras dėmes.

Flow meter vandens įleidimo sensorius.

Aqua control sensorius.

Neputojanti skalavimo sistema.

Būgno balanso kontrolė.

Uždelsto įsijungimo galimybė.

Užraktas nuo vaikų. 

WoolMark Blue - galima skalbti vilnos audinius net jei ir neleidžia rūbų skalbimo ženkliukas (aišku tik su Vilnos progarama).

Matmenys (AxPxG): 85x60x60,5 cm (maks. gylis - 66,0 cm)
 
Programos: Cotton, Cotton Economy, Synthetics, Delicate, Wool/Silk, Steam, Antiallergy, 20Min 3Kg, Outdoor, Jeans, Machine Clean, Easy Iron, Denim, Bedlinen, Duvets, Sport, Microfibre, Towels, Fleece, Working Clothes, Curtains.

Papildomos programos:On/off, Steam, Delay start/Remote, Start/pause, Temperature selection, Spin selection, Stains/Prewash, Time saving, Auto Softner, Auto Detergent.


Ypatingai svarbus niuansas prietaisuose yra Wi-FI connectivity technologija. Atsisiuntę My AEG Care apps, kuris bus naudingas gidas vartotojui. Su šia technologija yra du vartojimo tipai skalbyklėse:
1. Skalbyklės, kurios turi Wi-Fi = galima pasirinkti per appsą audinio tipą/dėmių tipą/spalvą/užterštumo lygį ir nusiųsti visas appso rekomendacijas į skalbyklę ir teliks paspausti START mygtuką skalbyklėje. (Šiuo metu rinkoje egzistuoja daug naujų audinių pluoštų, kurių dažnai nežinome kaip skalbti, pavydzžiui: mikropluoštus, mišrius audinius su elastanu, poliamidus, akrilą, pliušinius žaislus, užuolaidas, bėgimo batus, multinus, kūdikių drabužius, darbo drabužius, intensyvių spalvų skalbinius, šokolado dėmes, kavos dėmės, aliejaus dėmes, alaus dėmės, kraujo dėmės.
2. Skalbyklės, kurios neturi Wi-Fi = appsą galima naudoti, tačiau jis nenusiųs į skabyklę visus parametrų juos reikės nusistatyti rankiniu būdu, be to, jei tokios programos skalbyklė neturi, neparinks arčiausiai tam audiniui tinkančios funkcijos.

Wi-Fi valdymas/eigos sekimas – veikia tik tam pačiame WI-FI tinkle, t.y. prisijungę prie namų WI-FI (prijungę ir skalbyklę) galėsite stebėti procesą tik iš namų.AutoDose skalbyklės su Wi-Fi connectivity turės dar išskirtinumus prieš nesijungiančias prie WI-FI skalbykles:
1. Pripildyti du skalbyklių skyrelius tuo pačiu plovikliu, kad ilgiau jo užtektų.
2. Pripildyti du skalbiklių skyrelius skirtingais plovikliai (spalvotiems audiniams arba baltiems audiniams) ir naudoti pasirinktinai.

Didžiausi privalumai prieš konkurentus:
1. Skalbiklių skyrelių ne tik ypatingai lengva išimti, tačiau ir visą galima plauti po vandeniu, nes jame nėra elektroninių dalių, kaip kitų gamintojų produktuose, visos elektroninės dalys lieka skalbyklėje, todėl palengvėja priežiūra.
2. WI-FI connectivity apps, kuris leidžia naudotis daugiau autodose sklabyklių funkcionalumu + daugiau programų + palengviną skalbimą parenkant tinkamiausią skalbimą tam tikram audiniu.
3. Garai – atšviežinimas be skalbimo/lyginimas/kvapų pašalinimas – garai patenkantys ant audinio yra žemos temperatūros, todėl nesutraukia jų, lyginant su konkurentų gaminiais, taip pat galima garus naudoti ir skalbiant ir kaip atskirą funkcija po skalbimo.
4. Lengva susigaudyti – yra 4 skyriai, iš kurių 2 skirti automatiniam dozavimui ir 2 rankiniu būdu dedamoms skalbimo priemonėms, kitų gamintojų prietaisuose dažniausiai 3.
Prekės parametrai
Prekės parametrai: Skalbyklė
Montavimo tipas Laisvai pastatoma
Skalbyklės tipas Pakraunama iš priekio
Gamintojai AEG
Skalbimo talpa 9 kg
Gręžimo greitis 1600 aps./min.
Gylis 60.5 cm
Triukšmingumas skalbiant 51 dB
Triukšmingumas gręžiant 77 dB
El. energijos sąnaudų klasė A+++ (-30%)
Ekranėlis Yes
Audinius tausojantis būgnas Yes
Audinių atšviežinimas (Garai) Yes
Tiesioginio įpurškimo technologija Yes
Dėmių šalinimo programa Yes
Inverterinis variklis Yes
Spalva Balta

Neseniai žiūrėjote