JONIX CUBE

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 610 

  Prekės informacija: Turime sandėlyje

  Prekės informacija: Dėl kiekio teirautis

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  JONIX
 • Jonix CUBE yra oro valymo įrenginys, naudojantis pažangią technologiją, vadinamą šalta plazma, siekiant pašalinti iš oro bakterijas, pelėsius, virusus, teršalus ir kvapus. Oro tarša tiesiogiai veikia organizmo gyvybines funkcijas ir mūsų galimybes išlikti sveikiems. CUBE sukuria idealias sąlygas kūnui, garantuodamas geresnę bendrą savijautą, padeda palengvinti astmos ir alergiškiems žmonėms esant kvėpavimo sutrikimams, optimizuojant jų kvėpavimo funkcijas, tai pagerina gyvybines funkcijas ir padidina deguonies absorbciją organizme. CUBE apsaugo nuo ore esančių virusų (ir COVID 19), mikrobų, alergenų, grybelių ir kvapų.

  Šaltos plazmos technologija (Not termal plazma) šiandien yra pažangiausia pasaulyje. Ji naudojama oro, paviršių ir maisto produktų dezinfekavime, medicinoje, žemės ūkyje, NASA naudoja šią technologiją kosminių modulių oro filtruose.

  Žemos temperatūros pusiausvyros neturinčioje atmosferos oro dujų išlydžio plazmoje yra įkrautų jonų ir elektronų, neutralių atomų, molekulių ir ultravioletinių spindulių. Dėl jonų rekombinacijos susidaro hidroksido jonų (HO2-) arba hidroksido plazma. Šį aktyvį dalelė reaguoja su BAKTERIJŲ ir VIRUSŲ membranos baltymu ir jį sunaikina. Panašiai sunaikinama cheminių junginių (tolueno, acetaldehidų, formaldehidų), KVAPŲ ir ALERGENŲ struktūra.

   

  TECHNINIAI PARAMETRAI

  Matmenys, mm: 238x238x260
  Svoris, kg: 4
  Oro srautas, m3 / h: 40
  Maks. kambario dydis, m2: 85
  Energijos suvartojimas, W: 10
  Maitinimo šaltinis: 230 V / 50 Hz
  Spalva: baltas

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje: https://jonixair.lt/jonix-cube.html
   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija