Indaplovė Bosch SMV46MX03E

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 477 

  Turime sandėlyje

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Bosch

 • Šilumokaitis: visada tinkama temperatūra optimaliai indų priežiūrai.


  Indaplovės su šilumokaičiais ypač atsargiai ir be rizikos pasirūpina brangiais stiklais ir porcelianu. Vanduo iš anksto pašildomas skalavimo rezervuare, kad būtų išvengta bet kokio temperatūrinio šoko.
  Iki 5 cm reguliuojamas aukštis 3 lygmenyse, net kai viršutinis krepšys yra pilnai prikrautas


  „Rackmatic“ sistemos dėka viršutinio krepšio aukštį galima lengvai reguliuoti iki 5 cm. Tai galima daryti krepšį pilnai prikrovus. Ši funkcija suteikia dar daugiau reguliavimo galimybių ir neprilygstamo universalumo.


  „InfoLight“ – viena raudona informaciją teikianti dėmelė.

  Raudona LED dėmelė ant grindų praneša, ar pilnai integruota indaplovė dar tebeveikia, ar jau baigė plauti.
  „DosageAssist“ užtikrina optimalius rezultatus dėl efektyvaus ploviklio tirpinimo.

  „DosageAssist“ užtikrina optimalius plovimo rezultatus ir tylesnį procesą. Iš skalbimo priemonių stalčiuko skalbimo priemonė laša į specialų lovelį viršutiniame krepšelyje, kur yra visiškai ištirpinama.

  Erdvė stalo įrankiams ir mažiems virtuviniams indams „VarioDrawer“.


  Dėl įtraukiamo „VarioDrawer“ trečiojo pakrovimo lygio, „ActiveWater“ indaplovės yra dar patogesnės. Tai yra ideali vieta stalo įrankiams ir mažiems virtuvės reikmenims, pvz.: samčiams ir plaktuvams. Taip Jums suteikiama daugiau lankstumo pakraunant Jūsų indaplovę ir paliekama daugiau erdvės plovimo skyriuje. Krepšys stalo įrankiams apatiniame krepšyje gali būti pakeistas „VarioDrawer“, kad būtų sukurta erdvės iki 14 stalo komplektų 60 cm indaplovėse ir iki 10 stalo komplektų 45 cm indaplovėse.
  „HygienePlus“ parinktis: Skalavimas aukštesnėse temperatūrose geresniems higienos rezultatams.

  „HygienePlus“ yra nauja parinktis, kurią galima įjungti daugelyje programų, ir kuri dėl antibakterinio valymo užtikrina didžiausią higieną. Efektas pasiekiamas skalavimo metu naudojant aukštesnes temperatūras (iki 70 °C), palaikomas maždaug 10 minučių. Todėl „HygienePlus“ parinktis idealiai tinka aukštus higienos standartus turintiems žmonėms, pavyzdžiui, namų ūkiuose su mažais vaikais arba turinčiaisiais alergijų.
  Lengvai iš anksto nustatykite programos pradžią pageidaujamu laiku.

  Naudodami laiko uždelsimo funkciją, galite iš anksto nustatyti, kad programa įsijungtų pageidaujamu laiku. Tai leidžia patogiai valdyti savo prietaisą bet kuriuo paros metu, darbo valandomis ir naktį. Programai prasidėjus, ekrane tiksliai rodomas likęs laikas.
  Įkrovos jutiklis


  Įkrovos jutiklis. Dėl integruoto įkrovos jutiklio plaudami mažesnį kiekį indų galite taupyti energiją. Plaunant mažesnį indų kiekį automatiškai taupomas vanduo ir energija. Įkrovos svorį išmatuoja sukimosi greičio jutiklis, kuris nustato vandens lygį. Kuo didesnė įkrova, tuo daugiau vandens reikia indams mirkyti, todėl vandens lygis sumažėja. Tokiais atvejais patiekiama daugiau vandens.
  Puikūs skalbimo rezultatai ir nė vieno vandens lašelio pro šalį.


  „AquaSensor“: dėmių aptikimas, kad indų švara būtų nepriekaištinga. „AquaSensor“ reguliuoja vandens vartojimą atsižvelgiant į nešvarumų tipą ir jų lygį, o skalavimą kontroliuoja šviesos spinduliai. Skalavimo procesas yra įvertinamas atsižvelgiant į likusias maisto daleles, riebalus arba plovimo priemonės likučius, tada nustatoma, ar jį dar reikia tęsti.
  „ActiveWater“ technologija: mažiau vandens, mažiau energijos, daugiau veikimo.


  Ši inovatyvi skalavimo technologija maksimaliai padidina efektyvumą ir užtikrina ekologišką skalavimą puikiems plovimo rezultatams. Vanduo ir energija taupomi naudojant specialų vandens paskirstymą, optimizuotas filtrų technologijas, greitesnį pašildymą ir geresnį siurblio veikimą spartesnei vandens apytakai.
  „EcoSilence“ pavaraTM: galinga, patvari, tyli ir efektyvi.


  Norėdami padidinti savo plovimo efektyvumą, sukūrėme ekonomišką „EcoSilence“ pavarąTM. Ji yra išskirtinai tyli, efektyvi ir užtikrina mažą elektros suvartojimą. „EcoSilence“ pavaraTM dirba be šepečių, yra itin tyli ir automatiškai garantuoja geriausius rezultatus.
  Stiklo apsauga

  Stiklo apsaugos funkcija užtikrina švelnią taurių ir kitų delikačių indų priežiūrą. Kadangi minkštas vanduo sukelia stiklo koroziją, „Bosch“ indaplovėse stiklo apsaugos funkcija reguliuoja vandens kietumą. Taip užtikriname, kad jūsų brangiems stikliniams ir porceliano indams būtų skiriama ypatinga priežiūra.
  Automatinės programos

  Automatiškai užtikrinamas optimalus plovimas. Vandens vartojimas, vandens temperatūra ir skalavimo laikas reguliuojamas pagal nešvarumo lygį, kad geriausi rezultatai būtų užtikrinti taupant vandenį ir energiją.
  „Glass“ (stiklas) 40 °C programa

  „Glass“ 40° C programa švelniai išplauna taures, net aukštos kokybės krištolo, ir optimaliai išdžiovina, todėl jos tiesiog spindi. Tai tapo įmanoma sumažinus temperatūrą, sureguliavus skalavimo priemonės temperatūrą ir pailginus džiovinimo laiką. Blizgančios taurės be džiovinimo nuosėdų yra aiškus puikių ir švelnių valymo rezultatų įrodymas.
  Skalbyklė, kuri saugo save nuo vandens lemiamų gedimų.


  Mes, dirbantys „Bosch“, rūpinamės jūsų skalbiniais ir namų saugumu. „AquaStop“ sistemą sudaro dvisluoksnė vandens tiekimo žarna, mechaninis tiekimo žarnos vožtuvas ir ekranas. Pratekantis vanduo kaupiasi žarnos apvalkale, nuo jo išbrinksta kempinė, kuri mechaniškai sustabdo vandens srautą. „Bosch“ garantuoja apsaugą nuo vandens padarytos žalos skalbimas po skalbimo.
  Visada tobulas rezultatas.


  Plastikiniai indai indaplovėje dažnai lieka šlapi net pasibaigus plovimui. Dėl šios priežasties „Bosch“ indaplovėse yra „ExtraDry“ programa. Jos metu atliekant galutinį skalavimą padidinama temperatūra ir pailginamas džiovinimo ciklo laikas. Taip net plastikiniai indai, pvz., kūdikių buteliukai ar iškyloms skirti indai, lieka visiškai švarūs ir sausi.
  „Silence“ programa ir „SuperSilence“ (42–45 dB)


  „Silence“ programa: tyli programa – tyliausias indaplovės veikimas. Suaktyvinus šią programą, indaplovės skleidžiamas triukšmas automatiškai sumažinamas iki minimalaus. Tai pasiekiama specialiai pritaikyta „Eco“ 50 C programa, naudojant sumažintą purškimo slėgį ir ilgesnę plovimo fazę.  Specifikacijos:
  14 indų komplektų.
  Energijos sąnaudų efektyvumo klasė A++.
  Metinės energijos sąnaudos programai (Eco 50°C): 237 kWh, paskaičiuota 280 standartinių plovimo ciklų naudojant šaltą vandenį ir mažiausių energijos sąnaudų programą. Faktinės energijos sąnaudos priklausys nuo prietaiso naudojimo.
  Energijos sąnaudos (Eco 50°C): 0.93 kWh.
  Vandens sąnaudos (Eco 50°C): 9,5 litro/ciklui.
  Triukšmo lygis 44 (dB (A) re 1 pW).
  6 programos: intensyvi 70°C, Auto 45-65°C, Eco 50°C, Stiklo 40°C, "Vienos valandos" 65°C, Praplovimas.
  3 specialios programos: VarioSpeedPlus, Higieninis plovimas, ExtraDžiovinimas.
  Indaplovės valymo programa.
  „varioSpeedPlus“ - iki 66 % trumpesnis plovimo laikas visoms programoms.
  5 plovimo temperatūros.
  „dosageAssist“ krepšelis plovimo priemonei.
  „EcoSilence“ - energiją taupantis ir tyliai veikiantis variklis.
  Vandens jutiklis „aquaSensor“.
  Įkrovos dydžio jutikliai.
  „auto All in 1“ automatinis prisitaikymas prie naudojamų skalbimo priemonių.
  Šilumokaitis.
  Plovimo pakaitomis technologija.
  Elektroninis vandens minkštinimas.
  Trijų sluoksnių savaiminio valymosi filtrų sistema.
  Elektroninė likusio laiko indikacija.
  Akustinis programos pabaigos signalas.
  Programos pradžios atidėjimas: 1-24 val.
  "Info light" veikiančios indaplovės indikatorius.
  Elektroninė druskos trūkumo indikacija.
  Elektroninė skalavimo priemonių indikacija.
  “VarioDrawer“ krepšių sistema.
  „vario3“ - papildomas krepšys stalo įrankiams.
  Trijų pakopų „rackMatic® „ reguliuojamo aukščio viršutinis krepšys.
  Atlenkiami laikikliai apatiniame krepšyje (4x).
  Atlenkiami laikikliai viršutiniame krepšyje (2x)
  Lentynos puodeliams viršutiniame krepšyje (2x)
  Vidus - nerūdijantis plienas.
  „aquaStop“ apsauga nuo pratekėjimo.
  Durelės su easyLock® užraktu.
  Stiklo apsaugos technologija
  Iš priekio reguliuojamos galinės kojelės.
  Išmatavimai (AxPxG): 815 x 598 x 550 mm.
  Prijungimo galia 2400 W
  Elektros laidos ilgis (m) 175,0 cm
  Įleidimo žarnos ilgis (cm) 165 cm
  Išleidimo vamdzdžio ilgis (cm) 190 cm
  Surinkimo šalis: Vokietija
  Svoris 40 kg
   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija