Kaitlentė AEG IKB64413FB

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 352 

  Prekės informacija: Turime sandėlyje

  Prekės informacija: Dėl kiekio teirautis

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Aeg
 • Indukcinė viryklė padeda greičiau įvaldyti bet kokį maisto gamybos būdą. Ji kaitina greičiau, nei bet kokio kito tipo viryklė – ji netgi užverda vandenį greičiau nei per 90 sekundžių*, todėl galite nedelsdami toliau gaminti maistą. O kaitinimo nuostatymai yra tokie tikslūs, kad jie gali padėti sukurti subtiliausius skonius ir tekstūras kaskart gaminant.


  Nuvalykite dar gaminant

  Aplink keptuvę paviršius visada yra vėsus, todėl netyčinius apipylimus galite drąsiai nuvalyti tuoj pat. Niekas neprisvyla ir nėra vietos nešvarumams pasislėpti. Taigi, pasirūpinkite švara dar kol gaminate.
  Tiesioginė prieiga prie valdiklių

  Šios kaitlentės valdikliai išdėstyti šilumos šaltinių priekyje, todėl lengviau prieiti ir geriau kontroliuoti gaminimo procesą.

  AEG - Indukcinė kaitlentė - IKB64413FB
  Kontroliuokite kvapus virtuvėje nuotoliniu būdu

  Ši kaitlentė turi unikalią sujungimo sistemą „Hob2Hood“, kurią nuotoliniu valdymu galima automatiškai įjungti ir reguliuoti „Hob2Hood“ gartraukius ir apšvietimą pagal gaminimo poreikius.
  AEG - Indukcinė kaitlentė - IKB64413FB
  Prireikus - maksimalus galingumas

  Galios padidinimo funkcija šioje kaitlentėje yra nepamainoma, kai reikia sparčiai ir smarkiai padidinti kaitinimą. Naudodamiesi šia funkcija savo patiekalą pašildysite itin greitai.
  Visiška gaminimo trukmės kontrolė

  Reguliuojamas laikmatis (maks. 99 minutės) primins jums apie gaminimo trukmę. Nenaudojant degiklių, jį galima naudoti kaip minučių laikmatį.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija