Dulkių siurblys Samsung VCC45W0S3R

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 57 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Turime sandėlyje

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Samsung

 • 1,3 ℓ Dulkių surinkimo talpa
  700 W Veikimas
  280 x 238 x 395 mm Rinkinio matmenys (plotis x aukštis x skersmuo)
  4,3 kg Rinkinio svoris
  Dvi kameros Tipas Dvi kameros – du kartus švariau

  Unikali „Samsung“ sistema „Twin Chamber System TM“ padalina įprastą dulkių kamerą į du skyrelius, tokiu būdu palengvindama valymą ir ilgiau vartodama energiją. Veikiant galingai įsiurbimo srovei, purvo ir dulkių dalelės vidinėje kameroje yra atskiriamos nuo oro. Dėl to didesnės dulkių dalelės filtruojamos į išorinę kamerą tol, kol jas reikia išmesti. Tai taip pat reiškia, kad „Samsung Twin Chamber“ siurbliams nereikia daug laiko reikalaujančių, purvinų ir brangių keičiamų maišų.
  Dvi kameros – du kartus švariau.
  Ekonomiškas ir nereikalaujantis pastangų

  Didžiausia įprasto siurblio su dulkių maišais problema yra ta, kad naudotojas turi nuolat pirkti naujus keičiamus maišus. Tačiau su „Twin Chamber System™“ jums daugiau nereikės įdėti papildomų pastangų ieškant ir perkant jūsų dulkių siurbliui tinkančių dulkių maišų
  Ekonomiškas ir nereikalaujantis pastangų
  Kvėpuokite lengvai. Tiesiogine prasme.

  „Samsung“ naudoja HEPA filtravimą, kad jums siurbiant būtų užtikrintas švariausias išmetimas. Sugaudami tokias mikrodaleles, kaip dulkės ir kiti alergenai, pvz., žiedadulkes ir pelėsius, HEPA filtrai suteikia daug švaresnę ir sveikesnę aplinką. Beje, mūsų „HEPA“ filtrų išmetamo oro kokybę ir taršos pajėgumą patvirtino SLG, plačiai pripažintas Vokietijos bandymų ir sertifikavimo institutas. Buvo patvirtintas ir mūsų namų erkių be alergenų filtravimas.
  Kvėpuokite lengvai. Tiesiogine prasme.
  Trys paprasti veiksmai, kuriuos turite atlikti

  Dėtuvės tuštinimas išsiurbus tikriausiai pati nemaloniausia jūsų valymo dalis. Tik ne su „Samsung Easy-to-Empty“ dulkių dėtuvėmis. Darbui baigti reikia tik trijų paprastų veiksmų. Tiesiog paspauskite mygtuką, ištraukite dulkių dėtuvę ir išpilkite lengvai spustelėję savo riešu. Jokių kankynių, išpylimo – tiesiog kambarį išvalyti tapo paprasčiau.

   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija