0

Jūsų krepšelis yra tuščias

SpausdintiEl.paštas
Skalbyklė Samsung WW70J5446FX/LE

Vieneto kaina (vnt.): 398,00 €
Prekės aprašymas

Metinės el. energijos sąnaudos: 103 kWh
Metinės vandens sąnaudos: 7400 l
Audinius tausojantis Diamond Drum™ būgnas.
EcoBubble™ - specialioje talpoje sumaišomos skalbimo priemonės su vandeniu taip sukuriamos putos, kurios įsiskverbia giliau į audinį, ir dėka šios technologijos galima skalbti visiškai šaltame vandeny, taip sutaupant iki 70% elektros sąnaudų.
Inverteris - variklis, kuriame nėra anglinių šepetėlių. Dėka jo užtikrinamos mažesnės el. sąnaudos, triukšmo lygis, padideja ilgamžiškumas ir iki 25% pasiekiamas greitesnis skalbimas neprarandant kokybės.
Ceramic Heater Plus™ - kaitinimo elementas turi specifinį apsauginį sluoksnį nuo kalkių nuosėdų, todėl veikia efektyviau taip pailgindama kaitintuvo tarnavimo laiką.
Volt Control™ - skalbyklės elektronika atlaiko iki 400V elektros įtampos svyravimus.
Smart Check™ - aptinka ir nustato klaidas bet kokiame etape ir suteikia lengviausių problemų sprendimo būdų naudojant išmanųjį telefoną.
Eco Drum Clean™ - ekologiškas skalbimo ciklas pašalina skalbimo priemonių likučius ir susidariusį purvą be jokių stiprių cheminių skalbimo priemonių kas 40 ciklų.
Fuzzy Logic procesorius.
Apsauga nuo putų.
Laiko atidėjimas.
Užraktas nuo vaikų.
Garsinis signalas pasibaigus programai.
Matmenys (AxPxG): 85x60x55 cm
*CrystalGloss™ design - mėlyno atspalvio durelės.

Programos: Cotton, Daily Wash, e-Cotton, Super Eco Wash, Synthetics, Bedding, Wool, Delicates, Baby Care, Eco Drum Clean, Dark Garmet, 15Quick Wash, Spin, Rinse+Spin.
Papildomos programos: Prewash, Intensive, Bubble soak, Delay End, Easy Iron.

Neseniai žiūrėjote